Konsultacje z lekarzem rodzinnym online. Diagnoza przez Internet.
Biostat. More than statistics.

Konsultacje z lekarzem rodzinnym online. Diagnoza przez Internet.

Telemedycyna

Pacjenci zajęci bardziej niż kiedykolwiek wcześniej: pracą, szkołą, dodatkowymi zajęciami, zobowiązaniami rodzinnymi, wyjazdami służbowymi mają często utrudniony kontakt z i konsultacje z lekarzem w przypadku choroby. Konsultacje z lekarzem rodzinnym online poprzez platformę haloDoctor pozwolą Ci konsultować Twoje dolegliwości bez wychodzenia z domu, czy też pracy.

 

Specjalista lekarz rodzinny

 

Dzięki e-Wizytom na platformie dla lekarzy i pacjentów można konsultować wiele przypadków zdalnie, komfortowo i bez wychodzenia z domu. Konsultacje z lekarzem rodzinnym online są pożądane wśród pacjentów, którzy nie mogą znaleźć czasu na przyjście do gabinetu lub ta przestrzeń wywołuje u nich lęk, ale nadal muszą kontaktować się ze specjalistą, aby: otrzymać poradę zdrowotną, uzyskać eReceptę, otrzymać e-Zwolnienie lekarskie.

 

„Leczyłem pacjentów dzwoniących z miejsca zatrudnienia, a nawet udzielałem porad medycznych jednej osobie, która przebywała na wakacjach za granicą i nie mogła uzyskać pomocy w języku polskim” – komentuje jeden ze specjalistów. HaloDoctor znosi wiele barier dzielących pacjenta i lekarza.

 

Wysokiej jakości kontakt

 

Pacjenci cenią sobie elastyczność kontaktu ze specjalistami:

  • wideokonferencje,
  • teleporady,
  • czat.

Tych nowoczesnych narzędzi kontaktu używają lekarze w trakcie e-Wizyt na platformie haloDoctor. Zamiast oczekiwania w kolejce w zatłoczonej poczekalni zarejestruj się do specjalisty online.

 

  • wybierz lekarza rodzinnego dla Ciebie lub dla Twojego członka rodziny,
  • dopasuj termin wizyty wraz z godziną,
  • wypełnij formularz pacjenta z potrzebnymi danymi i informacjami,
  • potwierdź wizytę przez otrzymany e-mail,
  • opłać telekonsultacje za pomocą płatności online.

 

Kiedy decydować się na teleporady?

 

Błyskawiczna rejestracja umożliwia szybki kontakt ze specjalistą w nagłych sytuacjach. Do lekarza rodzinnego możesz zarejestrować się kiedy tylko chcesz ponieważ rejestracja jest otwarta 24h, 7 dni w tygodniu. Decyduj się na konsultacje z lekarzem rodzinnym online gdy: odczuwasz początki infekcji górnych dróg oddechowych – katar, zaczerwienione gardło, kaszel; męczy Cię gorączka lub przedłużający się stan podgorączkowy; masz nudności lub wymioty i towarzyszą temu bóle brzucha; pojawiła się wysypka niewiadomego pochodzenia; wszystkie te przypadki skonsultuj z lekarzem rodzinnym na haloDoctor.

 


 

haloDoctor.pl – Konsultacje z lekarzem rodzinnym online. Lekarz rodzinny w sieci. Porada lekarza rodzinnego online. Konsultacja lekarska online.

Obliczenia do prac naukowych – na czym należy się skupić? Analizy danych na temat konkurencji Badania statystyczne przynoszą szereg korzyści Badania znajomości marki i ich znaczenie w biznesie Badania statystyczne w naszej codzienności Statystyka w służbie medycynie Pomoc statystyczna z zakresu statystyki medycznej Dlaczego warto skorzystać z usług statystycznych i czego mogą one dotyczyć? Jak wygląda prawidłowy przebieg analizy rynku medycznego? W jakim celu warto ją przeprowadzić? Statystyka do habilitacji – czyli zyskaj pomoc w napisaniu doktoratu Statystyka - jedna dziedzina wiedzy, a wiele możliwości Dlaczego warto zlecić agencji analizy statystyczne do publikacji? Badania i analizy rynku poprzez aplikacje do ankietyzacji Analiza danych w świetle procesu badawczego Kilka informacji o statystyce Kilka zasad dobrej analizy danych Analiza danych medycznych - badania satysfakcji pacjentów O zarządzaniu danymi klinicznymi O czym należy pamiętać podczas analizy danych? Statystyka fundamentem każdej dziedziny Narzędzia wykorzystywane w trakcie analizy danych Czego wymaga dobra promocja? Analizy statystyczne - wspólne pole medycyny i statystyki Elektroniczna Dokumentacja Medyczna – potrzeby lekarzy i pacjentów Konsultacje z lekarzem rodzinnym online. Diagnoza przez Internet. Czym jest e-Recepta? Analiza rynku. Działania specjalistów Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat® Na czym polegają badania kliniczne wyrobów medycznych? Ankiety online w działalności małych firm Metody badania rynku medycznego Ankiety – podstawowe informacje 110 uderzeń na minutę, mam tachykardię? Analizy statystyczne rozwiązaniem dla biznesu Badania satysfakcji klienta – 4 istotne aspekty Jak mierzyć satysfakcję i lojalność klientów? Ból serca - jak go zdefiniować? Tabletka poronna – podstawowa wiedza