Kompleksowe analizy danych

Scroll to the next section Biostat. More than statistics.

Pomoc statystyczna

Realizacja projektów (nie tylko badawczych) wiąże się niejednokrotnie z pracą z danymi liczbowymi. Znając wagę rzetelności analiz tego typu oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie statystyczne na każdym z etapów prowadzonego projektu.

Kim jesteśmy?

Zespół badawczy firmy BioStat to eksperci z dziedziny badania rynku i programowania, ale także - doświadczeni analitycy i statystycy, wyspecjalizowani w dziedzinie matematyki stosowanej, biostatystyki, biotechnologii oraz procesów data management. 

Wsparcie dla kompetencji zespołu stanowi zawansowane oprogramowanie statystyczne - R i SPSS. Na elastyczność w zakresie realizacji wymagań klientów pozwala ponadto użycie rozwiązań open-source oraz języka programowania Python.

Analizy statystyczne

 

Z kim współpracujemy?

Nasza ekspercka kadra wykazuje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ośrodkami akademickimi i instytucjami biznesowymi. Nasza pomoc statystyczna wspomogła do tej pory m.in.:

 

Co oferujemy?

Pomoc statystyczna, którą oferujemy swoim Klientom obejmuje wsparcie każdego etap realizacji projektu - począwszy od opracowania metodologii badania, poprzez proces zbierania danych, aż po przeprowadzenie analiz statystycznych i przygotowanie publikacji dla renomowanych czasopism. Na całość oferty składają się:

Zapraszamy do współpracy

Kompleksowość naszych analiz gwarantuje profesjonalne wsparcie naukowcom i biznesmenom, niezależnie od typu projektu. Na naszym koncie znajduje się już ponad 1000 analiz  statystycznych oraz ponad 500 fachowych publikacji branżowych - nie bez powodu uważa się zatem, że pomoc statystyczna naszych specjalistów to gwarant sukcesu i powodzenia objętego wsparciem przedsięwzięcia. Zapraszamy do współpracy!

Tagi

pomoc statystyczna analizy do doktoratu analizy do prac dyplomowych analizy do publikacji naukowych pomoc statystyczna do publikacji naukowych

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są główne obszary specjalizacji zespołu badawczego Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat?

Zespół badawczy BioStat specjalizuje się w dziedzinie badania rynku, programowania, analityki oraz statystyki, ze szczególnym uwzględnieniem matematyki stosowanej, biostatystyki, biotechnologii i procesów data management.

Jakie oprogramowanie statystyczne wykorzystywane jest przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat?

BioStat wykorzystuje zaawansowane oprogramowanie statystyczne, takie jak R i SPSS, co umożliwia elastyczność w realizacji wymagań klientów. Dodatkowo, korzystamy z rozwiązań open-source oraz języka programowania Python.

Kto może skorzystać z pomocy statystycznej?

Pomoc statystyczna jest dostępna dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli biznesu.