Kompleksowe analizy danych

Scroll to the next section Biostat. More than statistics.

Analizy danych

Profesjonalne usługi w Centrum badawczo-rozwojowym BioStat®.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rekomendowanych usług świadczonych przez zespół ekspertów BioStat® dla branży finansowo-kredytowej, medyczno-farmaceutycznej, marketingowo-sprzedażowej oraz ekonomicznej.
 

Eksperci do spraw analiz danych

Specjaliści z Centrum badawczo-rozwojowego BioStat® posiadają 15 lat doświadczenia w prowadzeniu rzetelnych badań analitycznych na zbiorach Big Data. Są to dane, które gromadzą zróżnicowane ilości zmiennych, a ich eksploracja nacechowana jest wieloma utrudnieniami.

  1. Dane te są pozyskiwane i uporządkowane przez analityków, a następnie dokonuje się ich ustrukturalizowania.
  2. Najistotniejszym etapem analizy danych jest posługiwanie się matematycznymi, statystycznymi oraz informatycznymi metodami analiz:
     
  1. Wielowymiarowe analizy danych przeprowadzane są w centrum statystyki i analiz Biostat®, z uwzględnieniem wszystkich istotnych zjawisk społecznych i gospodarczych.
  2. Kluczowe dla każdego projektu badawczego jest także prognozowanie w oparciu o sytuację w branży, jak również, aktualne zjawiska ekonomiczne i socjologiczne w kraju.

Specjaliści z BioStat® to eksperci analiz do spraw: ekonomii, statystyki, matematyki stosowanej, biologii oraz biostatystyki, którzy wyciągają wnioski i konstruują sądy na podstawie przeprowadzonych analiz, budując modele prognostyczne i symulacje w oparciu o konkretne dane liczbowe.

 

Doświadczenie badawcze

Zespół badawczy BioStat® podejmuje projekty badawcze dla różnych branż już od 15 lat. Prężnie działając na polskim i europejskim rynku, eksperci BioStat®  zyskali pierwszorzędne doświadczenie oraz umiejętność dopasowania się do wymagających klientów. Działając w oparciu o zasadę partnerstwa specjaliści przeprowadzili ponad 1000 projektów badawczych i renomę rzetelnego zespołu. BioStat® udziela także 12-miesięcznej gwarancji na swoje analizy. Poza analizą danych świadczy usługi w zakresie konsultingu, szkoleń oraz korekt prowadzonych wcześniej analiz przez inne podmioty.
 

Prowadź badania razem zespołem z BioStat®! Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby omówić szczegóły zlecenia.

Tagi

analizy danych opracowania statystyczne analizy statystyczne obliczenia do prac naukowych badania statystyczne statystyka statystyka medyczna biostatystyka

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są trendy rynkowe w dziedzinie analizy danych?

Trendy to rosnące znaczenie sztucznej inteligencji, analizy big data, analizy predykcyjnej i rozwijające się technologie wizualizacji danych.

Co to jest analiza ryzyka rynkowego?

Analiza ryzyka rynkowego ocenia potencjalne zagrożenia i szanse, pomagając firmom lepiej zrozumieć i zarządzać ryzykiem związanym z działalnością na rynku.

Jakie są różnice między badaniami jakościowymi a ilościowymi?

Badania jakościowe koncentrują się na zrozumieniu głębszych aspektów zjawisk, podczas gdy badania ilościowe skupiają się na zbieraniu i analizie ilościowych danych liczbowych.